Yasam
Decra - Çatıder

Çatı Penceresi

Çatı Penceresi
Velux üstten menteşeli çatı pencereleri size sınırsız bir manzara imkanı sunar. Alt taraftaki zarif kolla dışa doğru açarak odaya hacim kazandırıp daha ferah bir ortam sağlayabileceğiniz gibi, üstteki açma-kapama kolu sayesinde pivot olarak açarak temizliğini de kolayca yapabilirsiniz. Devamını Oku--->

 

VELUX ÜSTTEN MENTEŞELİ ÇATI PENCERESİ

Velux üstten menteşeli çatı pencereleri size sınırsız bir manzara imkanı sunar. Alt taraftaki zarif kolla dışa doğru açarak odaya hacim kazandırıp daha ferah bir ortam sağlayabileceğiniz gibi, Çatı penceresi 'nin üstteki açma-kapama kolu sayesinde pivot olarak açarak temizliğini de kolayca yapabilirsiniz. 

 

Pencerenizi özellikle alt kotlara yerleştirmeniz gerektiğinde dışa doğru açılım en ideal çözümdür. Bu gibi uygulamalarda VELUX üstten menteşeli çatı pencerelerini tercih etmenizi öneririz.

 

ÜSTTEN MENTEŞELİ ÇATI PENCERELERİNİN AVANTAJLARI NELERDİR?

 

- Enerji verimliliğini ve doğal havalandırmayı artırırken panoramik manzaranın keyfine velüx çatı pencereleri ile varın

- Gerçek aydınlatma - odalarınızdaki doğal ışık miktarını önemli oranda arttırır

- Üstten menteşeli pencereler -  elle ulaşılabilir seviyeler için en iyi seçim 

- Mükemmel enerji verim

VELUX ThermoTechnology™ ile evinizdeki konforu artırın ve faturalarınızı hafifletin. Yüksek performanslı malzemelerin pencere konstrüksiyonunda yenilikçi bir şekilde kullanılması mükemmel enerji verimi, yalıtım ve hava sızdırmazlığı sağlar. Mükemmel enerji verimi için ThermoTechnology™ mühürlü ürünleri tercih edin.

- Pencere kapalıyken doğal havalandırma

- Taze, temiz ve filtrelenmiş havanın keyfini sürün

- Siz evde değilken veya uyurken, güvenliğiniz veya kötü hava koşulları için endişelenmeden evinize temiz hava girmesini sağlayın. Çatı penceresi 'nin 2 kademeli açılan, benzersiz üstten kontrol barının ilk kademesini açtığınızda, havalandırma kapağı yoluyla odanıza filtrelenmiş, temiz hava girmeye başlayacaktır.

 

- Entegre hava filtresi evinize toz ve haşerelerin girmesini engelleyerek daha kaliteli bir iç mekan havası sağlar. Filtre yeniden kullanılabilir ve kolayca temizlenebilir.

 
 Kaynak : Velux.com.tr

 

Çatı Penceresi
Çatı Penceresi
Çatı Penceresi
Çatı Penceresi
Çatı Penceresi
Çatı Penceresi
Çatı Penceresi
Çatı Penceresi
5 122
© Birim İnşaat. 2016 tüm hakları saklıdır.
Pin
Eminel Sanayi Sitesi 1475. Sok. (Eski 692.Sok.) No: 15 İvedik Osb Yenimahalle / Ankara
+90 312 395 78 32 / +90 312 395 78 36
birim@biriminsaat.com.tr
FacebookTwitterİnstagramGoogle +
Nano Medya