Yasam
Decra - Çatıder

Titanyum WM Zinc Kenet Çatı Sistemleri

Titanyum WM Zinc Kenet Çatı Sistemleri
Tüm dünyada sayısız örneğe sahip Titanyum WM Zinc Çatı Sistemleri estetik görünümün yanında rüzgara karşı en dirençli alternatiflerden biri olarak dikkat çeker. Kolay şekil alabilmesi bakımından oldukça hızlı ve keyifli bir kurulum deneyimi sunar.

 

Titanyum WM Zinc Kenet Çatı Sistemleri 

Tüm dünyada sayısız örneğe sahip Titanyum WM Zinc Çatı Sistemleri estetik görünümün yanında rüzgara karşı en dirençli alternatiflerden biri olarak dikkat çeker. Kolay şekil alabilmesi bakımından oldukça hızlı ve keyifli bir kurulum deneyimi sunar.

Konveks, konkav, düz, kubbe vb. eğimli çatılardaki ilk tercihiniz VMZINC titanyum çinko, çeşitli yüzey kaliteleri ile birlikte özgün tasarım olanağı ve en üst kalitede çözümler sunuyor. Titanyum Çinko Kenet Çatı Fiyatları düşük maliyetle ortalama 50 yıl dayanıklılığı ile ekonomik çözümler sunmaktadır.

 

Çinko Titanyum Çatı Çeşitleri arasında Titanyum Çinko Rheinzink Çatı'yı da incelemenizi tavsiye ederiz. RHEINZINK-Titanyumlu çinko ile yapılan çatı ve cephe kaplamaları sadece görselliğe hitap etmiyor. Aynı zamanda konstrüktif görünüşü ile çatı ve cepheler çok yönlü üründen kazanım sağlamaktadır. 

 

Titanyum WM Zinc Kenet Çatı Sistemleri Ne Kadar Dayanıklıdır?

 

Titanyum çinko kenet kaplama, uzun ömürlü olması ve tekrar kullanılabilmesi açısından sürdürülebilir, uzun ömürlü bir yapı malzemesidir. Titanyum çinko, geri dönüştürülebilir doğal kaplama malzemesidir. Titanyum çinko yüksek saflığa ulaşacak şekilde rafine edilir. İçeriğinde 99.995%  oranında saf çinko , bunun yanında bakır ve titanyum bulunmaktadır.

Titanyum WM Zinc Kenet Çatı Sistemleri Bakımları nasıl Olmaktadır?

 

Titanyum çinko kaplama, modern yapılara hayat vermektedir. Yüzeyinde nefes alan doğal patina sayesinde titanyum çinko üzerinde oluşan çizikler kendiliğinden kapanmaktadır. Bu sayede bakım gerektirmeyen uzun ömürlü, doğal malzeme ortaya çıkmaktadır. Titanyum çinko %95  geri dönüştürebilirdir. Özelliğini kaybetmeden tekrar kullanılabilir.

Titanyum çinko çatı kaplama su geçirimsiz, darbelere dayanıklı, bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü, geri dönüşümlü, kaliteli, çevreci çatı ve cephe kaplama ürünüdür.

5 123
© Birim İnşaat. 2016 tüm hakları saklıdır.
Pin
Eminel Sanayi Sitesi 1475. Sok. (Eski 692.Sok.) No: 15 İvedik Osb Yenimahalle / Ankara
+90 312 395 78 32 / +90 312 395 78 36
birim@biriminsaat.com.tr
FacebookTwitterİnstagramGoogle +
Nano Medya